Jūsų šeimos alergologas

Mes pasiūlysime Jums personalizuotą alerginių ligų diagnostiką bei gydymą, padėsime Jums ir Jūsų šeimos nariams suvaldyti ligą ir drauge su ja keliauti pirmyn.

Jūsų šeimos alergologas

Alerginės ligos yra paveldimos. Vien Lietuvoje net 85 proc. atvejų alerginės ligos yra šeiminės – jeigu jomis serga tėvai, dažnai serga ir jų vaikai. Tačiau, svarbu suprasti, kad alerginė liga – ne nuosprendis. Ji neturi trukdyti Jums gyventi, ilsėtis, sportuoti, mėgautis kita mėgstama veikla. Tai pasiekti galite turėdami nuolatinį patikimą partnerį – gydytoją specialistą, pažįstantį Jus ir Jūsų ligą bei pastovią gydymo įstaigą, kurioje Jūs jausitės saugiai.

Kodėl verta rinktis kliniką „Drauge“

Sergant alergine liga nepakanka vienos specialisto konsultacijos – siekiant užtikrinti maksimaliai kokybišką gyvenimą, būtinas nuolatinis stebėjimas. Mūsų alergologijos klinika – tai vieta, kurioje Jūs ir Jūsų artimieji visuomet būsite laukiami ne tik Jūsų, bet ir Jūsų šeimos sveikatos istoriją žinančio specialisto, su kuriuo bet kada galėsite pasitarti visais rūpimais klausimais ir greitai gauti profesionalią pagalbą. 

Mūsų prioritetas – visapusiškai gera Jūsų fizinė bei emocinė savijauta. Žinome, kad ligos supratimas Jūsų gyvenimą gali padaryti  žymiai komfortiškesniu. Todėl mūsų klinikos komandos tikslas – artimai supažindinti Jus su Jūsų liga, išmokyti, kaip ją kontroliuoti, kad Jums nebereikėtų jos bijoti, riboti savo gyvenimo, nerimauti dėl savo vaikų sveikatos. 

Mūsų misija – užtikrinti, kad supratimo ir aiškios veiksmų sekos dėka Jūs ir Jūsų šeimos nariai galėtų gyventi visavertį gyvenimą ir liga Jums netrukdytų. Patikėkite savo ir savo artimųjų sveikatą patyrusiems alergologijos klinikos „Drauge“ specialistams, pasirengusiems keliauti per gyvenimą drauge su Jūsų liga, ir visuomet jauskitės saugiai ir užtikrintai!

Registruotis susitikimui

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje arba nuotolinei
konsultacijai su specialistu Jums patogiu būdu.