Apie mus arba Kodėl „Drauge“?

„Alerginės ligos yra lėtinės, todėl, tikėtina, jog jos lydės visą gyvenimą. Esame pasiruošę Jums padėti suvaldyti Jūsų ligą ir drauge su ja keliauti pirmyn. Savo pacientams siūlome šių dienų standartus atitinkantį holistinį požiūrį į sveikatą, ligą, diagnostiką ir gydymą. Teikiame mokslu pagrįstus, laiko patikrintus, personalizuotus gydymo sprendimus. Su pacientais bendraujame atvirai ir aiškiai, edukuojame juos apie esamas problemas ir drauge ieškome galimybių užtikrinti jiems maksimaliai komfortišką, visavertį gyvenimą“.

Dr. Algirda Krisiukėnienė

Klinikos įkūrėja ir vadovė, gydytoja alergologė-klinikinė imunologė dr. Algirda Krisiukėnienė

Gera sveikata ir savijauta turi didelę reikšmę mūsų gyvenimo kokybei. Deja, susidūrus su nemaloniais simptomais, greitai patekti pas norimą specialistą, gauti efektyvų gydymą ar profesionalų patarimą – ne visuomet paprasta. Todėl dažnai informacijos ieškoma Google ar įvairiuose forumuose ir bandoma gydytis savarankiškai, dažniausiai nesulaukiant norimo rezultato. Kiekvienas esame skirtingas. Kiekvienam žmogui būdinga skirtinga ligos išraiška, eiga, sunkumas, todėl, tik visa tai įvertinus, galima nuspręsti, koks gydymas reikalingas.

Alergologijoje ir imunologijoje personalizuota diagnostika bei gydymas yra ypatingai svarbūs. Absoliučiai visos alerginės ligos yra diagnozuojamos ir gydomos skirtingai. Jos turi savo platų klinikinių išraiškų spektrą, todėl joms reikia skirtingų diagnostikos metodų ir gydymo būdų. Alergine liga sergančiam žmogui nepakanka vienos konsultacijos – reikia nuolatinio stebėjimo. Alergologijos klinika „Drauge“ – tai vieta, kurioje visuomet būsite laukiamas Jus pažįstančio ir Jūsų sveikatos istoriją žinančio specialisto, su kuriuo bet kada galėsite pasitarti visais rūpimais klausimais ir gauti patikimą pagalbą.

Alerginių ligų bijoma, nes manoma, jog sergant jomis, tenka susitaikyti su daugybe apribojimų – negalima valgyti tam tikrų produktų, būti tam tikrose vietose, laikyti naminio gyvūno ar pan. Klinikoje „Drauge“ taikomas moderniosios alergologijos principas – ne sakyti, ko žmogus negali daryti, bet paaiškinti, kaip jis gali tai daryti. Modernioji alergologija remiasi holistiniu požiūriu į sveikatą. Vadovaujantis juo, alerginės ligos vertinamos ne kaip atskiros, o kaip glaudžiai susijusios su bendra viso organizmo sveikata. Moderniosios alergologijos prioritetas – visapusiškai gera fizinė bei emocinė žmogaus savijauta. Žinome, kad ligos supratimas labai palengvina žmogaus gyvenimą, padaro jį žymiai komfortiškesniu. Todėl mūsų klinikos komandos tikslas – artimai supažindinti Jus su Jūsų liga ir išmokyti, kaip ją kontroliuoti, kad nebereikėtų jos bijoti ar riboti savo gyvenimo. Mūsų misija – užtikrinti, kad supratimo ir aiškios veiksmų sekos dėka Jūs galėtumėte gyventi visavertį gyvenimą ir liga Jums netrukdytų.

20

metų patirtis moksle ir medicinoje

30

minučių skiriame konsultacijai ir išsamiam Jūsų problemos aptarimui

Registruotis susitikimui

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje arba nuotolinei
konsultacijai su specialistu Jums patogiu būdu.