Padėsime, kaip reikės

Mūsų sritis – alerginės, imuninės ligos ir astma. Nuo konsultacijų, diagnostikos ir gydymo iki ligos priežiūros „visą gyvenimą“ – mūsų gydytojai pasiruošę jums padėti visapusiškai.

Alergologo konsultacija

Alergologo konsultacija

Konsultacijos metu Jūsų laukia išsamus ir visuomet nuoširdus dialogas, kurio metu su gydytoju aptarsite simptomus, tyrimų rezultatus, gydymo priemones bei rezultatus.

Plačiau
Klinikinio imunologo konsultacija

Klinikinio imunologo konsultacija

Gydytojai alergologai-klinikiniai imunologai įvertins Jūsų imuninės sistemos veiklą, prireikus, tiksliai diagnozuos jos sutrikimų priežastis, paskirs efektyvų gydymą ir pateiks profesionalių rekomendacijų.

Plačiau
Vaikų alergologija

Vaikų alergologija

Alergologijos klinikoje „Drauge” teikiamos profesionalios gydytojų vaikų alergologų konsultacijos, tiksliai diagnozuojami ir efektyviai gydomi vaikų alerginiai susirgimai.

Plačiau
Alergologiniai tyrimai

Alergologiniai tyrimai

Įvertinę Jūsų ligos išraišką, eigą, sunkumo laipsnį, sudarysime būtent Jums reikalingą ištyrimo planą tiksliai išsiaiškinti ligos priežastis ir pasiūlyti efektyviausius sprendimus.

Plačiau
Alergijos gydymas </br>imunoterapija

Alergijos gydymas
imunoterapija

Imunoterapija „išmoko“ organizmą perdėtai nebereaguoti į alergenus, padeda reikšmingai sumažinti ar net visiškai pašalinti jaučiamus simptomus.

Plačiau
Jūsų šeimos alergologas

Jūsų šeimos alergologas

Mes pasiūlysime Jums personalizuotą alerginių ligų diagnostiką bei gydymą, padėsime Jums ir Jūsų šeimos nariams suvaldyti ligą ir drauge su ja keliauti pirmyn.

Plačiau
Echoskopijos tyrimai

Echoskopijos tyrimai

Echoskopija –  visiškai saugus neinvazinis tyrimas. Jis gali būti atliekamas vaikams ir suaugusiems, sveikiems ir turintiems ligos simptomų asmenims tiek kartų, kiek reikia ir kada tik prireikia. Todėl jis pasitelkiamas ne tik sveikatos būklės, bet ir gydymo efektyvumo ar būklės dinamikos įvertinimui.

Plačiau

Registruotis susitikimui

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje arba nuotolinei
konsultacijai su specialistu Jums patogiu būdu.