Alergologijos klinika „Drauge“ kviečia bendradarbiauti – gerinkime pacientų gyvenimo kokybę kartu.

Prireikus kviečiame nukreipti gyd. alergologo-klinikinio imunologo pacientus konsultacijai, tyrimams, diagnozės patikslinimui ar gydymui.

Susisiekti

Apie dr. Algirdą Krisiukėnienę

Gydytoja alergologė-klinikinė imunologė, vaikų alergologė

Esu daugiau nei 20 metų patirtį turinti gydytoja alergologė-klinikinė imunologė, biomedicinos mokslų daktarė, klinikos „Drauge“ įkūrėja ir vadovė Algirda Krisiukėnienė.

Savo darbe taikau moderniosios alergologijos principus, todėl mano prioritetas – visapusiškai gera fizinė bei emocinė žmogaus savijauta. Vadovaudamasi holistiniu požiūriu į sveikatą, alergines ligas vertinamu ne kaip atskiras, o kaip glaudžiai susijusias su bendra viso organizmo sveikata.

 

Žinau, kad ligos supratimas labai palengvina žmogaus gyvenimą, padaro jį žymiai komfortiškesniu, todėl mano tikslas – artimai supažindinti Jus su Jūsų liga, išmokyti, kaip ją sukontroliuoti, kad Jums nebereikėtų jos bijoti, riboti savo gyvenimo, atsisakyti mėgstamų dalykų. Jums ir Jūsų artimiesiems siūlau personalizuotą diagnostiką bei gydymą, padedantį užtikrinti, kad supratimo ir aiškios veiksmų sekos dėka Jūs galėtumėte gyventi visavertį gyvenimą ir liga Jums netrukdytų.

 

Kalbu lietuvių, anglų, vokiečių, rusų k.

Kviečiu bendradarbiauti gydytojus specialistus

Vaikų bei suaugusiųjų alergologinių bei imunologinių ligų diagnostika gali tapti tikru iššūkiu. Kviečiame įveikti jį drauge ir prireikus nukreipti savo pacientus į mūsų kliniką alerginiams bei imunologiniams tyrimams, diagnozės patikslinimui ar gydymui.

Pacientui atvykus į konsultaciją, jo laukia išskirtinis dėmesys, nuoširdus pokalbis su gydytoju, atidus nusiskundimų išklausymas, išsami apžiūra, individualaus tyrimų plano sudarymas. Apibendrinus pokalbio metu surinktą informaciją, apžiūros ir tyrimų rezultatų duomenis, paskirsime efektyviausią gydymą, pateiksime naudingų rekomendacijų, padėsiančių pacientui džiaugtis žymiai geresne gyvenimo kokybe.

Susisiekite

Procesas

Norint nukreipti pacientą tyrimams ar diagnozės patikslinimui alergologijos klinikoje „Drauge“, pakaks vos kelių paprastų žingsnių:

Siuntimo lapelio užpildymas.

Siuntimo lapelio užpildymas.

Paciento registravimas mūsų klinikoje.

Paciento registravimas mūsų klinikoje.

Išsami konsultacija, prireikus – tyrimai.

Išsami konsultacija, prireikus – tyrimai.

Pacientas toliau tęsia gydymą Jūsų klinikoje.

Pacientas toliau tęsia gydymą Jūsų klinikoje.

Kauno širdyje, Šv. Gertrūdos gatvėje esančioje klinikoje sukūrėme tokią erdvę, kurioje pacientas jaustųsi ramiai, saugiai ir komfortiškai.

Esame moderniosios alergologijos atstovai ir vadovaujamės principu, kad kiekvienas žmogus unikalus, todėl jo sveikatai reikalingi individualūs sprendimai.

Klinikoje pacientus pasitiks ilgametę, tarptautinę patirtį medicinoje bei moksle turinti komanda, kuri visuomet siekia maksimalaus rezultato, ir į sveikatos sutrikimus žiūri holistiškai.

Užsisakykite nemokamus siuntimo lapelius į savo kliniką

Kviečiame užpildyti formą ir mes nemokamai pristatysime į Jūsų kliniką Jums skirtą siuntimo lapelių komplektą, su kuriuo galėsite siųsti savo pacientus gyd. alergologo – klinikinio imunologo konsultacijai.