Dr. Algirda Krisiukėnienė

Gydytoja alergologė-klinikinė imunologė, vaikų alergologė

Esu daugiau nei 20 metų patirtį turinti gydytoja alergologė-klinikinė imunologė, biomedicinos mokslų daktarė, klinikos „Drauge“ įkūrėja ir vadovė Algirda Krisiukėnienė.

Registracija telefonu Registracija internetu
Dr. Algirda Krisiukėnienė

Apie mane

Savo darbe taikau moderniosios alergologijos principus, todėl mano prioritetas – visapusiškai gera fizinė bei emocinė žmogaus savijauta. Vadovaudamasi holistiniu požiūriu į sveikatą, alergines ligas vertinu ne kaip atskiras, o kaip glaudžiai susijusias su bendra viso organizmo sveikata.

 

Žinau, kad ligos supratimas labai palengvina žmogaus gyvenimą, padaro jį žymiai komfortiškesniu, todėl mano tikslas – artimai supažindinti Jus su Jūsų liga, išmokyti, kaip ją sukontroliuoti, kad Jums nebereikėtų jos bijoti, riboti savo gyvenimo, atsisakyti mėgstamų dalykų. Jums ir Jūsų artimiesiems siūlau personalizuotą diagnostiką bei gydymą, padedantį užtikrinti, kad supratimo ir aiškios veiksmų sekos dėka Jūs galėtumėte gyventi visavertį gyvenimą ir liga Jums netrukdytų.

 

Kalbu lietuvių, anglų, vokiečių, rusų k.

Gydytojas alergologas ir klinikinis imunologas
Išduota: 2004-07-14, Nr. MPL-00075
Gydytojas vaikų alergologas
Išduota: 2019-07-10, Nr. MPL-24113

Alerginės ir ligos yra lėtinės ir lydi mus visą gyvenimą. Pasveikti nuo jų ir ypač pasveikti greitai – neįmanoma. Mano misija – padėti Jums valdyti ligą ir gyventi visavertį gyvenimą. Todėl visada stengiuosi tiksliai identifikuoti problemą ir pasiūlyti individualizuotus sprendimus, leidžiančius kiekvienam Jūsų pasiekti geriausius rezultatus. Ilgalaikio ryšio užmezgimas bei savitarpio pasitikėjimu paremtas bendravimas padeda sukurti tikslingą personalizuotą kelią, suteikianti galimybę drauge komfortiškai keliauti pirmyn.

Esu daugiau kaip 60 mokslinių straipsnių recenzuojamuose žurnaluose autorė ar bedraautorė, skaitau mokslinius pranešimus, dalinuosi patirtimi su gydytojai bei mokslininkais tarptautiniuose kongresuose, mokslinėse konferencijose tiek užsienyje, tiek ir Lietuvoje.

2007–2010
Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugijos valdybos narė.

 

1994–1999
LSMU Lietuvos Katalikų Medikų Asociacijos Gaja tarybos narė, bendraįkūrėja. Esu pagalbos akcijos „Pietūs į namus“  vyresniems Kauno gyventojams iniciatorė ir dalyvė.

– Lietuvos pulmonologų ir alergologų draugija.

– Lietuvos alergologų ir klinikinių imunologų draugijos narė.

– European Academy of Allergology and Clinical Immunology EAACI.

– European Respiratory Society (ERS).

– Global Allergy & Asthma European Network (GA2LEN).

Registruotis susitikimui

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje arba nuotolinei
konsultacijai su specialistu Jums patogiu būdu.