Vaikų alergologija

Alergologijos klinikoje „Drauge” teikiamos profesionalios gydytojų vaikų alergologų konsultacijos, tiksliai diagnozuojami ir efektyviai gydomi vaikų alerginiai susirgimai.

Vaikų alergologija

Gydytojai vaikų alergologai surenka išsamią anamnezę, kruopščiai išanalizuoja vaiko alerginių ligų simptomus, atlieka bendrą somatinį bei alergologinį vaiko įvertinimą ir kiekvienu atveju sudaro individualų ištyrimo, gydymo ir ilgalaikės priežiūros planą.

Šiuolaikiniai alergologinės diagnostikos metodai, tikslus ligos priežasties (alergenų) nustatymas ir personalizuotas, holistiniu požiūriu paremtas alerginių ligų gydymas gali žymiai pagerinti vaiko gyvenimo kokybę, užkirsti kelią ligų progresavimui ir bereikalingam gydymui.

Ilgametę patirtį turintys specialistai sugeba užmegzti ryšį su mažaisiais pacientais, įgyti jų pasitikėjimą ir padėti jiems drauge su liga keliauti pirmyn, neribojant savo pomėgių ir nepatiriant diskomforto.

Kodėl verta rinktis kliniką „Drauge“

Alerginėms ligoms svarbus ne vien medikamentinis gydymas. Mes pasiūlysime ne tik mokslu pagrįstus, personalizuotus gydymo sprendimus, bet ir pateiksime aiškias rekomendacijas, kada tikėtis gydymo efekto, kaip jį vertinti, kada atvykti kontroliniam vizitui, kokius simptomus pastebėjus reikėtų kreiptis anksčiau, aptarsime visus Jums rūpimus klausimus.

Alerginės ligos yra lėtinės, todėl tikėtina, jog jos lydės visą gyvenimą.  Mes pasiruošę Jums padėti suvaldyti Jūsų ligą ir išmokyti gyventi drauge su ja. Alergologijos klinika „Drauge“ – tai vieta, kur kaskart būsite laukiamas Jus pažįstančio ir Jūsų sveikatos istoriją žinančio specialisto, su kuriuo bet kada galėsite pasitarti visais rūpimais klausimais, o prireikus – greitai gauti profesionalią pagalbą.

Registruotis susitikimui

Registruokitės vizitui mūsų klinikoje arba nuotolinei
konsultacijai su specialistu Jums patogiu būdu.