Registracija telefonu
Laukiame Jūsų skambučių klinikos darbo valandomis.
+370 668 00298 KontaktaiRegistracija Internetu
Registruokitės vizitui Jums patogiu metu.
Gydytoja alergologė-klinikinė imunologė, vaikų alergologė
Esu daugiau nei 20 metų patirtį turinti gydytoja alergologė-klinikinė imunologė, biomedicinos mokslų daktarė, klinikos „Drauge“ įkūrėja ir vadovė Algirda Krisiukėnienė.
Gydytoja alergologė-klinikinė imunologė, vaikų alergologė
Vidaus ligų gydytoja, echoskopuotoja
Esu daugiau nei 30 metų patirtį turinti vidaus ligų gydytoja ir gydytoja echoskopuotoja, taip pat dėstau Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Geriatrijos klinikoje.
Vidaus ligų gydytoja, echoskopuotoja
Gydytoja alergologė-klinikinė imunologė
Mano tikslas yra padėti pacientams suvaldyti savo ligą nustatant provokuojančius veiksnius, teikiant pacientams pritaikytus tyrimo ir gydymo metodus.
Gydytoja alergologė-klinikinė imunologė
Gydytoja alergologė-klinikinė imunologė, vaikų alergologė
Svarbiausias mano uždavinys – gebėti rasti ligą provokuojančius veiksnius, tinkamiausią gydymą ir padėti savo pacientams kuo geriau suprasti savo alerginę ligą.
Gydytoja alergologė-klinikinė imunologė, vaikų alergologė
Nuotolinė konsultacija
Taupykite savo laiką – registruokitės nuotolinei konsultacijai.
Šiuo metu kosmetikos gamintojai suteikia didžiulį įvairių emolientų pasirinkimo spektrą, kuriais galime tepti savo kūną. Tai priemonės, pagamintos riebalų pagrindu, padedančios atkurti odos tarpląstelinių lipidų struktūros vientisumą ir normalizuoti barjerinę funkciją. Emolientais vadinami skirtingi losjonai, kremai bei tepalai – juos turėtumėme naudoti atsižvelgdami į savo individualią būklę, tepamą vietą ir aplinkos veiksnius, įvertinant šaltį, drėgmę.
Naudodami įvairius emolientus (losjonus, kremus, tepalus), o svarbiausia – juos tinkamai pasirinkdami, galime užtikrinti gerą savo odos būklę, labiau ją drėkinti, išvengti išsausėjimo ir kitų komplikacijų. Tai padeda:
Tepaluose esančios medžiagos didina okliuzyvumą, gebėjimą sukurti apsauginį odos barjerą, geriau išlaikyti drėgmę – tai ypač naudinga siekiant mažinti išsausėjimą, kadangi šie produktai pasižymi didesniu riebalų kiekiu. Kremai, priešingai, labiau tinkami naudoti kasdien, kuomet reikia lengvesnių ir greičiau įsigeriančių priemonių.
Jei panaudota priemonė patepus odą susigėrė labai greitai – galite rinktis riebesnės tekstūros priemones. Tačiau po tepimo jaučiant, kad oda ilgai būna slidi ir nesugeria priemonės, pabandykite lengvesnės tekstūros produktus. Žiemos metu dažniausia reikalingi riebesni kremai, kartais net vadinami šalčio kremais.
Išsirinkti tinkamas priemones esant didžiulei pasiūlai nėra lengva. Kai kada kremai gali sukelti nemalonų graužimą, dilgsėjimą (ypač sergantiems odos ligomis) ar net kontaktinį dermatitą, todėl reikia atsižvelgti ir į sudedamąsias dalis – kvapus ir konservantus. Esant odos pažeidimams kremų sudėtyje esantis šlapalas (urea), pieno rūgštis ar kitos pagalbinės medžiagos taip pat gali stipriai dirginti odą. Esant įtarimui, jog priemonė sukėlė bėrimus ar jų paūmėjimą, galima atlikti odos lopo tyrimą ir išanalizuoti, kokios medžiagos, esančios priemonės sudėtyje, sukėlė alergines reakcijas.
Pasireiškus odos pažeidimams, infekcijoms ar uždegimams, nedelskite – kreipkitės pagalbos į specialistus. Mūsų alergologijos klinikos „Drauge“ gydytojai, sukaupę ilgametę patirtį, yra pasiruošę įvertinti Jūsų būklę bei pasiūlyti efektyviausius problemos sprendimo būdus.
Registruotis susitikimui
Registruokitės vizitui mūsų klinikoje arba nuotolinei konsultacijai su specialistu Jums patogiu būdu.